Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. První společnost vznikla již v roce 2013. Tato firma pod vedením pana Jiřího Šindlera, který je majitelem firmy Stachhome s.r.o., se zabývala výstavbou dřevostaveb, rodinných domů, střech, venkovních pergol, přístřešků a dalších dřevo výrobků a dřevo staveb. Při těchto naších aktivitách jsme nasbírali mnoho poznatků, zkušeností, kontaktů, a proto jsme se rozhodli v roce 2017 tyto aktivity spojené s první společností ukončit a naplno se věnovat výrobě mobilních domů - modulových dřevostaveb.

"Slovo nejde, neexistuje"

"Slovo nejde, neexistuje", moto, kterým se naše firma Stachhome s.r.o. řídí. Vždy se snažíme s klientem najít společnou cestu a splnit veškeré jeho požadavky a přání.

Disponujeme vlastní nadrozměrnou přepravou, zázemím k výrobě, vlastními skladovacími prostory, mnohými partnerskými a subdodavatelskými firmami. Ve firmě používáme pouze ověřené a kvalitní materiály, které jsme si za léta praxe odzkoušeli. Krédem firmy není kvantita, ale kvalita. 

Firma Stachhome s.r.o. se skládá z pěti kmenových zaměstnanců a moha dalších vybraných profesionálních řemeslníků, kteří u nás pracují.

Naší prioritou je bezproblémový průběh zakázek, individuální přístup ke každému klientovi, jeho požadavkům a možnostem. Také dbáme na vzájemnou komunikaci a operativní řešení nastalých problémů. 

Budeme se těšit na Vaši osobní návštěvu u nás ve výrobě, kde si můžete prohlédnout vzorový mobilní dům 12x5 m, který je kompletně dokončen a připraven se Vám předvést. Při vaší návštěvě Vám také odpovíme na veškeré vaše případné dotazy.  

Děkujeme za návštěvu našich stránek.


Šindler Jiří

Majitel firmy Stachhome s.r.o.